Foundation Mechelen vzw sponsort onze rugby Club.

Uncategorized

Foundation Mechelen vzw sponsort onze rugby Club.

 

 

Specifiek ter ondersteuning van de opstart 3de seniorenploeg in het kader van onze ‘inclusie werking’. Om mensen met een beperking in onze club te verwelkomen om recreatief te sporten en de kans te geven volwaardig lid te worden van onze club.

Rugby Mechelen heeft deze Mixed Ability Rugby in samenwerking met Rugby Vlaanderen opgestart in het kader van een Erasmus+-project. Alle spelers vanaf 16 jaar zijn welkom, jongens én meisjes. “Een van de kernwaarden van onze sport is respect. Als je respect hebt voor elkaar, kan je samen sporten en plezier maken.”

De ploeg is er voor iedereen die onze sport wil (blijven) beoefenen, leren kennen op een recreatieve manier.

Comments are closed.